ikona načítání - Afriso-Pristroje.cz

Kategorie produktu

Měřicí přístroje pro analýzu spalin a měření emisí

Naše měřicí přístroje pro analýzu spalin jsou perfektní pro profesionální seřízení a servis všech spalovacích systémů.

TIP: Nevíte, který analyzátor spalin potřebujete? Podívejte se na tento článek: Jak vybrat vhodný analyzátor spalin?


Měřicí přístroje pro analýzu spalin

Měřicí přístroje pro analýzu spalin jsou nezbytné pro měření emisí. Používají se jak v průmyslových provozech, tak v menších kotelnách např. rodinných domů, aby se dodržovaly environmentální normy a zvýšila efektivita spalovacích procesů. Tím tyto přístroje zajistí i snížení spotřeby a následně i nákladů na provoz.

Analyzátory spalin a měření emisí

Tyto přístroje používají zejména revizní technici pro seřízení spalovacích procesů kotlů/zdrojů vytápění. Analyzátor spalin zobrazuje koncentraci klíčových složek ve spalinách např. kyslík O2 nebo oxid uhličitý CO2. Správným seřízením spalovacího procesů dosáhneme vyšší efektivitu a ekonomičnost provozu zdrojů vytápění s ohledem na emisní standardy, ale taky bezpečný provoz.

Servis zařízení

Klíčem k výstupu v podobě kvalitních dat je pravidelný servis zařízení, který zajistí správné fungování měřicích přístrojů tedy analyzátorů spalin pro měření emisí. Pravidelný servis zajišťuje, že zařízení pracují efektivně a bez problémů. Tím se minimalizuje riziko neočekávaných poruch, což může výrazně narušit provoz a způsobit finanční ztráty.

Servis také přispívá k prodloužení životnosti zařízení. Pravidelná údržba a kontrola mohou zajistit, že technická zařízení budou fungovat spolehlivě po delší dobu, což výrazně šetří výdaje.

V naší nabídce najdete také produkty pro:

Nechybí ani produkty CABPS® a potřebný software. K veškerým produktům nabízíme vám také profesionální servis zařízení.